AvRiLciLeRin BuLuşma Noktası!!!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Evan Taubenfeld'le Avril Hakkında Röportaj (Yeni Bakalım Şimdi Ne Dedi)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Evan Taubenfeld'le Avril Hakkında Röportaj (Yeni Bakalım Şimdi Ne Dedi)   Paz Şub. 07, 2010 9:32 pm

Evan'la Avril Hakkında Yapılan Yeni Röportaj Şöyle;

Avril'ın yeni albümünde onunla birlikte çalışıyordunuz, süreç nasıl işliyordu? Bize yeni albüm hakkında neler söyleyebilirsin?
Evan: Biz her zaman müzik hakkında konuşmak için buluşuruz. O bana bazı fikirlerini anlatmıştı bende benimkileri ve ortaya çıktı fakat işin büyük kısmı ona ait. Onun hiç bir şey yokken nasıl melodi yarattığını ve sözleri nasıl kolayca yazdığını seyretmek inanılmaz. Onun sadece piyanonun başına geçip belli bir konuyu düşünmesi yeterli. Bu albümde müziğine olgunluk kazandırmaya odaklandı, çok fazla sert gitar ve piyano kullandı ama kontrollü ve kendini kaybetmeden.

Dünyada farklı görüşleri olan birçok insan var, Avril'da takılıp kaldığınızı düşünen insanlarla nasıl yüzleşiyorsunuz?

Evan: Sorunuzu doğru anladım mı bilmiyorum ama insanların "işte Avril'ın grubundaki çocuk" demelerini kasdediyorsanız buna cevabım çok gurur duyuyorum ve "ahbap, o bütün dünya'da 30 milyonun üzerinde sattı ve zamanımızın en müthiş sanatçılarında birisi" diye düşünüyorum.

Avril'la beraber çalışmak ve aynı zamanda onun arkadaşı olmak nasıl bir duygu?

Evan: İkiside aynı, o bildiğim en iyi şarkıcı ve besteci, ve onunla olmak gerçekten ilham verici.

Avril için bazı şarkılar yazdınız ve bunların çoğu başarılı oldu. Birlikte bir şeyler yazmayı düşünüyor musunuz? Kendini hit yapan biri olarak görüyor musun?

Evan: Onun için şarkı yazdığımı söyleyemem, o sadece bazı parçalarda ona yardım etmeme izin verdi ve bir kısmı başarılı oldu ve onlar başarılıysa bu bir artıdır.

Bazıları "The Best Years of Our Lives" şarkısını Avril'ı düşünerek yazdığınızı söylüyor, bu doğru mu?

Evan: Aslında şarkıyı başka bir şey düşünerek yazdım, ama bunun yanında Avril hakkında da düşünüyordum. O benim en iyi arkadaşım, onu derinden seviyorum.

Yakın zamanda Avril'la Teleton Meksika'da birlikte çaldınız. Şarkılarınızdan birini çalmayı düşünüyor musunuz? 2010 için birlikte bir şeyler kaydetmeyi planlıyor musunuz?

Evan: O konserlerinde yer almamdan bahsediyor, bu olabilecek en iyi şey. Sabırsızlanıyorum!

Evan Taubenfeld'le Avril Hakkında Röportaj (Yeni Bakalım Şimdi Ne Dedi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» avril lavignenin giflik resimleri
» Norm Ender RöportaJ
» Ender Röportaj
» Yivsiz Silahlar Hakkında
» Stern Dergisi Ropörtajı