AvRiLciLeRin BuLuşma Noktası!!!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Mark Liddell'in Kitabında Avril!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Mark Liddell'in Kitabında Avril!   Çarş. Şub. 10, 2010 5:46 pm

Avril'ın en sevdiği fotoğrafçı Mark Lidell'ın,"Exposed 10 Years In Hollywood." adlı yeni kitabında Avril'da yer alıyor!Prestige fotoğraflarını hepiniz hatırlarsınız, porselen bebek fotoğrafları Kitapta, Avril'a bu photoshoot'la ilgili bir röportaj yer alıyor.Röportajı sizin için çevirdim;

AVRIL'A SORULAR;
Bu oyuncak bebek fikri senden mi çıktı? Nasıl ortaya çıktı?
Mark bana Prestige dergisi için kapak olmak isteyip istemediğimi söyledi ve nasıl bir photoshoot gerçekleştirmek istediğimi.Bu olanak çok heyecan vericiydi, her zaman bir oyuncak bebek çekimi gerçekleştirmek istemişimdir!Fikirlerimi Mark'a anlattım, tahta bir yerde etrafımda oyuncaklarla oturmak istediğimi.Mark ne demek istediğimi çok iyi anladı ve beraber harika bir iş çıkardık.
Rockçı bir kız Paris'te sana özel hazırlanmış, pahalı elbiseyi giyince kendini nasıl hissetti?
Böyle bir photoshoot daha önce hiç gerçekleştirmedim.Giydiğim elbisenin değeri on binlerce dolardı ve daha önce hiç böyle birşey giymemiştim. Siyah Marchesa elbisesi, siyah bir gelinlik gibiydi.Onları giykek çok zordu ve çok zor hareket edebildim!Giyinip süslenme oyununu oynuyor gibi hissettim.
Mark'ın bu photoshoot'u istediğim gibi huysuz ve karanlık gerçekleştirebildi mi?
Mark muhteşem bir iş çıkardı.Bana özel tasarlanmış olan eşsiz huysuz elbise harikaydı.Herşey mükemmeldi.
Seni böyle oyuncak bebek halinde arkadaşların görünce ne dediler?
Bu photoshootu yaparken çok eğlendim ve arkadaşlarıma fotoğraflarımı göstermekte çok eğlenceliydi.Fotoğrafları görünce korktular çünkü gerçekten yaşayan bir oyuncak bebek gibi gözüküyordum!Çok komik!
Kameranın yanında hep rahat mısın?Fotoğrafçı seçimi bir fark yarattı mı?
Mark dünyada ki en sevdiğim fotoğrafçılardan biridir.Beraber çok çalışıyoruz ve beni hep rahat hissettiriyor. Mark yetenekli bir fotoğrafçı ve onunla çalışmak her zaman çok güzel!

MARK'A BİR SORU;
Avril Lavigne shootunda neden oyuncak bebek konseptini kullandın?
Oyuncak bebek konsepti çok şirin ve sevimli gözüktü.Avril'ın bu konsepte karşı üstünlüğü var.Onu yaramaz porselen bir bebek yaptım; diğer bebekleri yakabilecek türden.Bu fotoğraflarda bu olayın karanlık kısmını göstermeye çalıştım.Avril düşleriyle çok ilgiliydi .Bir proje yaşanırken Avril hep bu işe dalar(yani ilgilenir).Parlak gözleri kendisiyle ilgili çok fazla şeyi anlatıyor.

Mark Liddell'in Kitabında Avril!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» avril lavignenin giflik resimleri
» Cehennemde Balo Geceleri-Stephenie Meyer
» Vadideki Zambak ~ Balzac