AvRiLciLeRin BuLuşma Noktası!!!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Maxim 2008 Röportaj Çevirisi

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Maxim 2008 Röportaj Çevirisi   Salı Şub. 16, 2010 7:04 pm

2002'nin en çok satan albümü Let Go'nun üzerinden 6 sene geçti, Lavigne dünyasında da çok şey değişti.Kariyerinin başlangıcından beri 35 milyondan fazla albüm sattı.1. albümü 18 milyon, 2. albümü Under My Skin ile beraber 12 milyon ve sonuncu biraz daha sofistike bir sound'u olan ve Billboard çizelgelerinde bir numarada olan albümü The Best Damn Thing ile de sadece şu ana kadar 5 milyon sattı.
Şimdiyse kendine öz güveni çok konuşulan Avril yeni dünya turnesine başlamak üzere.Lavigne tüm dünyayı 2005'te Sum 41'ın solisti Deryck Whibley ile süslü ve şık bir düğün yaparak şaşırtmıştı. Herkes "Nasıl yani, daha21" diye konuşuyordu."Sk8er Boi" ile kravat, converse modasını oluşturan Avril düğününde saçlarını lüle lüle yapmıştı ve geleneksel Vera Wang elbiselerinden birini giymişti.
Muazzam başarısı bir yana, kariyerinde bir kaç darbelerde yaşadı.Geçen yaz 70'lerin rock grubu Rubinoos "Girlfriend" şarkısının, onların "I Wanna Be Your Boyfriend" şarkısıyla çok benzediğini iddaa etti.2006'da da eski işbirlikçisi Chantal Kreviazuk, Performing Songwriter dergisinde Avril'ın söz yazma becerisini eleştirmişti.Daha sonra açıklamalarını geri çevirmiş olsa bile...2004'te pislik bir adam Avril'ı gizlice takip ettiği için ağır bir ceza aldı.
Fotoğraf çekimi bittiktek dakikalar sonra, Lavigne rahat kıyafetlerini giydi- kot pantalon,siyah t-shirt ve topuklu ayakkabılar - devasa kanepenin üzerinde bağdaş kurarak bize minik dövmelerinden bahsediyor. 7 dövmesi var, 2002'de yaptırdığı Let Go albümünün logosu olan yıldızdan başlayarak en son yaptırdığı "D" yani Deryck Whibley'in D'si'ne kadar tüm dövmelerini gösterdi.Whibley'in de bileğinde "A" [Avril] şeklinde bir dövme bulunuyor.
Avril başlamak üzere olan yeni turnesi için heyecanlı ve şu anda eve gidip kendine sıcak bir domates çorbasıhazırlamak için hevesli - bu arada onun mutfakta çok iyi olduğunu söylemiş miydik? - Avril yeni bir ev kadını şantözü olarak utangaç bir şekilde gülümsüyor ve "Go for it!" [yani yapmak istediğini gerçekleştir] diyor.Bu röportajda ona müzik endüstrisinden , çıkan hamilelik dedikodularına kadar herşeyi konuştuk.

GELECEK DÜNYA TURNENDEN NE UMABİLİRİZ?
Çok heyecanlıyım çünkü elimin altında 3 albüm ile birlikte,insanların içinde kendilerini bulacağı bir sürü single'ım var.Bu turne daha önceki yaptığım herşeyden daha da büyük bir prodüksiyon olacak.Albümün rengi pembe, yani pembe bir piyanom,pembe bir baterim ve dansçılarım var.Çok süper olacak!

DAHA ÖNCE Kİ MAXIM RÖPORTAJINDA,SEN KULÜPLERDE TAKILIP KIZGIN POZLAR VERİYORDUN.GECELERİN YİNE BÖYLE Mİ GEÇİYOR?
Partilere katılmayı elbette çok seviyorum.Artık şarap içiyorum.Bir şarap listesine adımı yazdırdım, dükkanlarda satılmayan ve evimize onların şarap getirdiği bir şey.Artık tam bir içkiciyim.Dün gece arkadaşlarımla birer OpusOne içtik.

YANİ ARTIK AĞIR,POP PRENSESİMİZ YOK MU OLDU?
Kendimi sınıflandırmak biraz garip.İlk bu endüstriye atıldığımda, zor ve erkeksi bir çıtırdım.Artık büyüdüm ve kız olmanın zevkini çıkarıyorum. Şu anda tam bir rock glam'ıyım.

23 YAŞINDA Kİ AVRIL, 15 YAŞINDAKİNİN MÜZİK ENDÜSTRİSİYLE İLGİLİ BİLMEDİĞİ NELER BİLİYOR?
Çok masumdum.Yaptığım her photoshoot'un [çekilen resimlerin] ve yaptığım her röportajın tüm dünya tarafından sonsuza kadar bileneceğinin farkında değildim.Birde başka bir ünlü hakkında bir şey söyleyince onun çok büyük bir olay olacağını bilmiyordum.Britney Spears hakkında bir kaç yorum yapmıştım, sonra herkes benim bir anti-Britney olduğumu ve ondan nefret ettiğimi düşündü.Her şey orantısız bir şekilde oluştu.Hep böyle şeyley oluyor, özellikle İngiltere'de.Senin yaptığın bir şeyi halka yanlış aktarmaya bayılıyorlar.

SENİN HAKKINDA ÇIKAN YANLIŞ BİR BİLGİDE ŞU, SENİN "BRITNEY BIN LADEN'DEN DAHA KÖTÜ" PEKİ YA SENİN KENDİN HAKKINDA DUYDUĞUN EN ACAYİP DEDİKODU NEYDİ?
Ben hedefleriyim!Benim hakkımda doğru olmayan ve tamamiyle negatif - beni kötü göstermeye çalışan dedikodular her yerde var.

KENDİN HAKKINDA ÇIKAN BİR DEDİKODUYU YALANLAMAK İSTER MİSİN?
Evet, bu beni gerçekten sinirlendirmişti.Vancouver'da bir konser vermiştim, kar yağıyordu.Sanırım sahneye bir saat geç çıkmışım, bunun farkında bile değildim!Konsere gelenlerde çok eğlenmişlerdi. Ertesi sabah tüm internette "Avril sahneye bir saat geç çıktı ve hayranlarını sinirlendirdi" haberi geziyordu.Bu iğrenç bir durum!Konser için çok çalışmıştım.Tüm kalabalığa "Frosty the fucking Snowman" şarkısını söyletebilmiştim.

ŞİMDİDE BAZI BLOGGER'LAR SENİN HAMİLE OLDUĞUNU SÖYLÜYOR...
Lisedeyken insanların sizin hakkında dedikodular çıkardığını hatırlıyor musunuz?Burası sadece lise değil, tüm dünya!

BAZI ÜNLÜLER ÜNÜ SEVİYORLAR MI?
Evet. Bence çoğu Hollywood kızları, isimlerini söylemeyeceğim, paparazzilersiz yaşayamıyorlar.Onları arayıp nerede olduklarını haber veriyorlar. Los Angeles Robertson'da alışveriş yapmaya gitmiyorum çünkü orası çok kalitesiz insan dolu.Çok can sıkıcı.

BRITNEY'İN ŞU ANKİ DURUMU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?
Kimse Britney kadar kötü günler geçirmedi.Onun için üzülüyorum.Flaşlar yüzünden düşünmeye bile vakti olmuyor.Ben takip edildiğimi görünce,herşey mahvoluyor.Onlar kırmızı ışık sinyali gibi.Kazalara sebep oluyorlar.Britney arabasına bile yürüyemiyor. Lanet olası paparazziler.

PAPARAZZI OLMAK EN BERBAT İŞ Mİ?
Evet hepsi mide bulandırıcı bir kaç orta yaşlı adam.Sana doğru gelip "Avril bugün neler yaptın?" diye soruyorlar ve bende "Sana anlatmak zorunda mıyım?" gibi oluyorum.Iyy.

ONLARLA HİÇ AĞIZ KAVGASI YAPTIN MI?
Hayır,terbiyeliyim.Ben skandal bir kız değilim hiç bir skandalım yok, bu yüzden hakkımda yalanlar atıyorlar.Ben neyi sevip neyi sevmediğimi dürüstçe söylüyorum ve ne istediğimi.Ben çantada keklik değilim.Ben yalaka değilim.Ben saçmalık değilim.İnsanlar beni bir *r*sp* olarak göstermeye çalışıyor olabilirler ama ben öyle değilim,bu lakabı hiç bir zaman almayacağım.

MR.BLACKWELL SENİ EN KÖTÜ GİYİNENLER LİSTESİNE SOKTU.BU SENİ SİNİRLENDİRDİ Mİ?
O herneyse.Her zaman o listelerdeyim.TBDT açılış partisinde büyük 80'lerden kalma pembe bir elbise giydim ve herkes bununla alay ediyor.Kötü hissettim.O gece Deryck'in küçük prensesi gibiydim.

BİR ROCK STARLA EVLİ OLMANIN EN İYİ YANI NE?
Aynı hayatımız var ; çoğu zamanımızı stüdyoda ve turnede geçiriyoruz.Ben turnedeyken o çıldırarak gün sayıp dönmemi beklemiyor yani, birbirimizi anlıyoruz.

PAPARAZZİLER HANGİNİZİ DAHA ÇOK TAKİP EDİYOR?
Beni takip edenler çok, yani 'sapık' derecesinde, çılgın erkekler.Çok fazla "Evlen benle Avril!" kartonları görüyorum.Vücuda benim yüzümün dövmesini yaptıran bir hayranımı bile gördüm.Kadın hayranlarım çocuklarının ismini Avril koyduklarını söylemişlerdi, işte bu biraz garip. Eğer kızımın adını Shania koymuş olsaydım, aklıma hep Shania Twain gelirdi mesela.

KIZ KAYRANLARINA, ERKEKLER HAKKINDA TAVSİYE VERMEK İSTER MİSİN?
Evet! Erkekler çok bozuntu ve garip olabiliyor.Kızlara en berbat yönden yakınlaşmaya çalışıyorlar.Yanınıza gelip size sözler söyleyebilirler.. Tavsiyem, "Denemeyin bile!"

Maxim 2008 Röportaj Çevirisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TripKolic Ropörtaj