AvRiLciLeRin BuLuşma Noktası!!!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Avril'ı Biraz Daha Yakından Tanımak İsteyenlere

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Avril'ı Biraz Daha Yakından Tanımak İsteyenlere   Perş. Şub. 04, 2010 7:33 pm

Bunlar sitede ayrı ayrı yerlerde mevcuttu ben bir araya topladım

Avril Lavigne'nin ailesi fransız kökenlidir ama buna karşın avril hiç fransızca bilmemektedir.
İsmide fransızca'da avril= nisan anlamına gelmekte
lavigne=üzüm bağ anlamında

(vigne=üzüm la=bağ )

1-) Avrıl lisedeyken okuldan nefret edermiş. Söylediğine göre diğer kızlar onu fazla ukala bulduklarından pek sevmez ve aralarına almazlarmış.

2-) İlk öpüşmesi tam bir faciaymış. "çünkü ne yaptığımı farkında bile değildim" diye açıklıyor.

3-) Bir keresinde otelde çok fazla gürültü yaptığından otelden atılmıs.

4-) Avrıl hayatı boyunca hiç gitar dersi almamış ve kendisi çalmayı öğrenmiş ve ilk şarkısını 12 yasında yazmıss.

5-) Avrılın burcu terazi. ve tam burcu olduğunu söylüyor.. tartışmalardan kaçınıyor ve yaratıcılığı seviyor.

6-) Fotoğraf çekimlerine giderken işi şansa bırakmamak için kıyafetlerini yanında götürürmüş.. Şanssızlığın genelde onu bulduğunu söylüyor.

7-) Avrıl kendini kötü hissettiği morali bozuk olduğu zaman şarkı söyler gitarını tıngıdatırmıs. Bu ses onu rahatlatır cok hosuna gidermiss, onu rahatlatan tek şey olduğunu söylüyorr.

8-)Avrılın vücudunda 4 tane piercing var: biri göbek deliğinde, ikisi sol we bir tanesi de sağ kulağında, küçük bir süzgeç o!!

9-) Adı Sam olan çok şirin bir köpeği var.

10-) Yasama bakış acısı söyle: "İnsanların ne dediği beni ilgilendirmiyor. Sadece kendim olmaya çalışıyorum. Yasamdan zevk almayı ve kendim olmayı seviyorum." Kendinden emin bir kız!!

11-) Avrılın, Matt adında bir abisi ve Michelle adında bir kız kardeşi var. O, her zaman ilgi odağı olmak isteyen ortanca kardeş yani.

12-) Büyük Britanya Prensi Harry, Avrılın en büyük hayranlarından biri!!

13-) Ünlü olmadan önce bir fast food restoranında çalışıyormuş ancak bu macera normal olarak kovulmayla son bulmuş.. kendine en uygun şeyin müzik ve şarkılar olduğunu söylüyor..

14-) Kaykayın yanı sıra Avrıl tam bir buz hokeyi tutkunu.. okuldayken hep oynarmış..

15-) Avrılın göbek adı da Romana..

16-) Avrıl pizzaya bayılırmış. Ama önce üzerindeki malzemeleri yermiş. En sevdiği malzeme de zeytinmiş.

.................

Çantasında Bulunanlar

makyaj seti: avril kendisine çok yakışan makyajını tazeleyebilmek için bütün makyaj setini yanında taşıyor. rujundan, pudrasına, rengarenk ve çeşit çeşit ojelerire kadar!
mutlaka bir adet pantolon: neden diye soracak olursanız... Avril minnacık eteklerin içinde salınırken her zaman rahat edemiyormuş, her an ihtiyacı olabilr diye bir adet kargo pantolonunu çantasından çıkartmıyormuş.
müzikçalar: eh müzik dünyasının en popüler kızınada bu yakışır işte. turne döneminde tüm dünyayı gezerken CD ve mp3'lerini yanında istemez mi insan?
günlüğü: aslında buna "evlilk günlüğü" demek lazım herlade. Avril bir yıldır evli ve bu bir yıl buyonca evlilğiyle, biricik aşkı Deryck'le ilgili notlar alıyormuş günlüğüne.

Avril'ı derinden etkileyen 20 şey!!

1.AVRİL'İ GURURLANDIRAN ŞEYLER
İlk çıkan albümü 15 milyon satan Avril 2. albümü "under my skin ile japonya ve amerika listelerinde 1. sıraya girdi

2.AVRİL'İ YARALAYAN ŞEYLER
Okul yıllarında Avril gözlük kullandığı için arkadaşları arasında hep alay konusu oldu. İyi bir öğrenci değildi ve özel bir okulda müzik dersi almaya başladı buda onun öz güveninin arttırdı.

3.AVRİL'İN SAKLADIKLARI
Avril ilk öpücüğünü kimden aldığını hep sakladı.

4.AVRİL'İ MUTLU EDEN ŞEYLER
Büyük ağabeyiMatt ile "roller blade" kızı birbirlerine çok yakınlar.İikside beyzbol,buz hokeyi oynamayı ,kaykaya binmeyi ve gitar çalmayı çok seviyorlar.Avril çocukken bile,basketbolda gözünü şişirmeyi bebek oynamaya tercih edermiş.

5.AVRİL'İ KORKUTAN ŞEYLER
Avril 16 yaşındayken New York'a gidip yapımcı Peter Zizzo ile çalışmış.Bir gece taksi beklerken adamın biri laf atıp "bu geve çalışıyormusun?"demiş.Ordan hemen kaçan Avril,bu olaydan sonra yanında çakı taşımaya başlamış.

6.AVRİL'İ SİNİR EDEN ŞEYLER
Avril özel hayatına girilmesinden nefret ediyor.İnsanların ünlü insanlarla çok fazla ilgilendiğini düşünüyor.

7.AVRİL'İN HAYAL KIRIKLIKLARI
"Complicated"adlı şarkısını New Yorkta tanıştığı bir erkekle yaşadığı tecrübeyi anlatıyor.Önceleri Avril'a çok iyi davranan bu kişi,Avril'in arkadaş gurubuna girince,adeta karakter değiştirip onu rencide etmeye başlıyor ve bu olay ünlü kızımızın hayal kırıklığına neden oluyor.

8.AVRİL'İN SABRINI TAŞIRAN ŞEYLER
Farklı alanlarda yeteneği olan Avril,gitar,piyona çalıyor ve şarkılarını kendi yazıyor.Ancak yapımcı şirket Matrix,Avril'in bestekar kimliği pek ciddiye almıyor.Peki Avril ciddiye alınmadığını farkedince ne yapıyor?Tabi ki yapımcı şirketi işten kovuyor.

9.AVRİL'İ BASKI ALTINA ALAN ŞEYLER
Avril'in Evan ile yazdığı ilk şarkısının adı"Don't Tell Me" idi. Şarkı erkekler tarafından baskıya alınmış kızları anlatıyordu.Avril bu şarkıyla şunları söyledi:kendi kararlarını kendin ver,güçlü ol,pasif olma ve erkeklerin isteğine"evet"deme.

10.AVRİL'İ EĞLENDİREN ŞEYLER
Grubun tek kızı Avril olduğundan erkeklere makyaj yapıp onları boyuyordu.Onlara dudak boyası,rimel sürüyor ve suratlarına nija kaplumbağası maskesi yapıyordu.

11.AVRİL'İ AGRESİF YAPAN ŞEYLER
Enerji dolu bir kız olan Avril,başka kız ve erkeklerle dövüştüğünü inkar etmiyor."Erkeklere kimin lider olduğunu göstermeliyiz,gerekirse şidettle"diyen Avril,bundan gurur duymasa da birçok erkekle dövüşmek zorunda kaldığını da belirtiyor.

12.AVRİL'İN EN NEFRET ETTİĞİ İMAJ
Avril'in Christina ve britney hakkında çok somut ve net bir fikri var.Britney onu sinirlendiriyor ve onun imajını mide bulandırıcı bulıyor.Ayrıca christina gibide seksi giysiler ve aksesuarlarla giyip dolaşmak istemiyor.Christinanın o eşyalarla haraket ederken zorlandığını düşünen Avril,topuklu ayakkabılarıda rahatsız buluyor.

13.AVRİL'İ ETKİLEYEN MÜZİKLER
Gitarı çok seviyor.Favorileri The Darkness,Oasis,blink 182,System of a Down ve tabiki Sum 41.Çocukken dinledikleri ise Goo Goo Dolls,Match Box,Twenty ve Han-son .Elbette en önemlisi ROCK!

14.AVRİL'İ ÜZEN ŞEYLER
"Slipped Away"şarkısı Avril'in dedesiyle ilgili.Dedesi öldüğünde dünya turunda olduğu için Avril cenazeye gidemedi ve dugularını dile getirmek için bu şarkıyı yazdı.Avril"Müzik benim güncem,aynı zamandada terapi yöntemim"diyor.

15.AVRİL KENDİSİNİ NERDE GÜVENDE HİSSEDİYOR?
Avril sahneye çıkmadan önce hiçbirzaman heyecanlanmadı.Sahnede kendisini çok iyi ve rahat hissediyor."sahnedeyken ve grupla birlikte müzik yapınca farklı bir insan oluyorum ve rahat olduğum için orda kendimi bırakabiliyorum".diyor.

16.AVRİL KENDİSİNİ NERDE GÜVENDE HİSSETMİYOR?
Avril şeylerinin kendisine kalmasını istiyor,bu yüzden röportajlardan nefret ediyor."Yabancı insanlar hayatım hakkında soru soruyorlar.Kameralar ve mikrofonlar hep bana yöneliyor.Böyle anlarda kendimi güvende hissetmiyorum."

17.AVRİL İÇİN GEÇMİŞTE KALANLAR
Bühne grubu meşhurken Avrik sol koluna bu grubun dövmesini yaptırmış.Dövmeleri çıkmayan Avril,bir gün evlendiğinde,bunlar gelinliğinden görünceği için korkuyor

18.AVRİL'İN BEĞENDİĞİ ERKEKLER
Avril romantik bir tip ve yasak aşkları sevmeyen bir insan.Zeki ve komik bir insanla birlikte olmak istiyor.Gelinlik mağzalarının önünden her geçişinde kendi evinin,eşinin ve gelecekteki ailesinin hayalini kuruyor.Avril ince ruhlu birini arıyor.

19.AVRİL'İN SEVDİĞİ KİŞİLER
Avril bu güne kadar iki kez aşık oldu."Aşık olmak zor iş" diyen Avril şu an,Sum 41 grubunun şarkıcısı"Deryck Whibley"ile evli.

20.AVRİL'İ UTANDIRAN ŞEYLER
Yirmi yaşındaki Avril'in,Amerikan müzik listelerindeki Band Hoobastank grubunun şarkıcısı ile beraber olduğu dedikoduları çıktı.Bunun üzerine genç şarkıcı,Courtnry Love tarafından uyarıldı.Love,Avril'a kendisinin yaptığı hatalara düşmemesi gerektğini söyledi.

.....................

Don't Tell Me ve Under My Skin albümleri ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken rock müziğin yıldızı AVRİL LAVİGNE 'İN bilinmeyen sırları:::

-Utangaç mısınız?

Evet.tanımadığım insanların yanında kendimi ilk etapta rahat hissedemiyorum.Tanıdığım ve güvendiğim andan itibarende utangaçlığın aksine rahat olduğumu söyleyebilrim.sadece güvenmem biraz zaman alıyor.

- Hangi burçtansınız?

27 eylül 1984 doğumluyum.terazi burcuyum.Burcumun özelliklerini genellikle taşırım.Hayatımda en çok duygularıma önem veririm.

- ' Gitarım bana terapist gibi geliyor ' diyorsunuz.bunu biraz anlatabilr misiniz?

Evet.bir nevi ruh boşaltma yöntemi.Sıkıldığım zamanlarda gitarıma sarılıyorum.Gerçeklerle başa çıkamayacağımı düşündüğümde gitarım benim terapistim oluyor.Hayatın kendisinden kaçarak kendimi hayal dünyama kaptırıyorum.

-Sadece kendinizi mi anlatıyorsunuz şarkılarınızda ya erkekler?

Onlarda şarkı sözlerimin has elemanları arasında.Aslında belirli bir konuya yada gruba takılı kalmıyorum şarkı sözlerimi yazarken.Politik fikrimi ortaya koyan şarkılarda yaptım fakat hiç bi zaman albümüme koymadım çünkü insanlar daha çok eğlenceli şeylerden hoşlanıyorlar.

-Şarkı sözlerinizde bazı kalp kırıkları görmek mümkün.Aşk hayatınızda şanslı deği misiniz?

Her zaman şanssız değilim belki ama şarkılarımız daha çok kendimi duygusal hissettiğim zamanlarda yazarım.Bir ilişki sırasında kalbim kırıldıysa ki geçmişteki ilişkilerimde mutlaka kırılmıştır,bunu şarkı sözlerime döküyorum.

-Ayrılık anlarında nasıl şarkılar çıkıyor?

Yine romantik.Dediğim gibi hep duygusal iniş çıkışlarda daha üretken oluyorum.Ayrılık da aynen ilişkiye başlayış gibi bana ilham verir.Hatta bilmiyorum belki yaşadığım hüzünden dolayı daha sıkı bir şarkı sözü ortaya çıkar.Gözyaşlarımı bestelerime veririm.

-Bir röportajınızda 'Gitar çalan ve punk müzik dinleyen erkeklerden hoşlanıyorum'diyorsunuz.Daha çok kendi tarzınıza yakın erkeklerden hoşlandığınızı söylemek münkün mü?

Evet galiba öyle.Mesela daha çok kısa boylu erkeklerden hoşlanıyorum.ortak zevkler benim için önemli.Gitar çalsın bestelerimi anlasın.Punk müzik dinlemesi belki hayata bakış açısının daha 'cool' olmasıyla ilgili.Hayata bakış açısı rahat ve esnek olsun isterim

-Kısa boylu olduğunuzdan dolayı kompleks duyduğunuz oldumu?

Hayır.Kendimle barışık bir insanım.Üstelik kısa boylular her zaman daha zeki ve karizmatik olur,denir

-Her geçen gün insanlar görüntülerini değiştiriyorlar,siz tarzınızda değişiklikler yapıyor musunuz?

Her gün yeni birşey moda oluyor insanların bana ayak uydurmasını normal buluyorum.Ben kendi modamı yaratmayı seviyorum.Bugünlerde kafayı en çok rock mağazalarına taktım mesela.

-Britney spears'le karşılaştırılmaktan nefret ediyorsunuz neden?

Kimseyle karşılaştırılmayı sevmiyorum çünkü bütün derdim kendim gibi olmak.Biriyle karşılaştırıldığınız andan itibaren o kişinin taklidi gibi görülüyorsunuz.Bu beni rahatsız ediyor Müzik tarzlarmız benziyor olabilir fakat kendim gibiyim sadece,kimseyle karşılaştırmayın beni!

-Beğendiğiniz starlar hiç yok mu?

Sum 41 ve Beach Boy's un müziklerini severek dinliyorum.

-Kariyerinizin ilk yıllarında başka bestecilerden şarkı alıyordunuz, sonra kendi bastelerinizi dinlemeye başladık .Bu geçiş nasıl oldu?

Gerçekten çok yetenekli insanlarla çalışıyordum ama bunu hissedemiyordum.Yapılan çalışmalar gerçekte beni yansıtmıyordu kendi şarkılarımı kendim yazmam gerektiğine karar verip kendi duygularımla yeniden doğuşumu yaşadım.

-Sizce en iyi parçanız hangisi?

Bilemiyorum ki zor bir soru.Genellikle bestelerimi kendim yaptığım için ayırt etmek çok zor.Yinede 'Complicated' ve'I'm With You' parçalarımı severim.

-Diyelimki sevgilinize özel bir kaset hazırlayacaksınız bu kasatte hangi şarkılar olur?

Irish den ''The Goo Goo Dols'' kesnlikle A-1 şarkısı olur.Oasis ve Goldplay şarkılarınıda eksik etmem.

-Hayranlarınız sizi kendilerine model alıyorlar.Bu durum sizi rahatsız ediyor mu?

Aslında bu benim için çok ama hayranlarımın beni asla yanlış yaomayan biri olarak gözünde büyütmelerini istemem çünkü benimde hatalarım ve pişmanlıklarım oluyor.

................

Alışkanlıkları

- sakızı çok seven avril'in en dayanamadığı şey nane aromelı olanları! "kendim de çiğnesem, yanımda birinden kokusunu alsam başım ağrımaya başlıyor" diyen müzisyenin tercihi tarçınlı sakızlar.
- Deryck'le evlenmeden önce verdiği bir röportajda "ufaj tefek erkeklerden hoşlanıyorum. büyük, uzun ve iri yarı adam istemiyorum! kollarımı rahatça ona dolayabileceğim birini arıyorum, en fazla parmak uçlarımda yükselirim!" demişti. Deryck'in boyu 1.64 cm.
- Hilary Duff, Paris Hilton ve Lindsay Lohan isimlerini duyunca kaşınmaya başlıyor. "onlar albüm yapıyor mu? ben en son Alanis Morissette!i duymuştum!" diye de dalga geçiyor.
- Avril'in otellerden yastık aşırmak gibi bi alışkanlığı var! ama en son çaldığı yastık için otel faturasına birkaç yüz dolar eklenince bu alışkanlığından vazgeçmeye karar vermiş.
- Avril'in çantasında genellikle çay poşedi, saç fırçası ve dudak koruyucusu bulunuyor. ruj sevmiyor, hatta sahnede bile kullanmıyor. çünkü saçlarının rıuja yapıştığını ve buna sinir olduğunu söylüyor.

..........

1.Avril her gece yatmadan önce en az bir saat kendi kendine şarkı söylüyor..
Bunu sesini korumak için yaptığını söylüyor.Yine aynı nedenle klimalı, ısıtıcılı..
yerlerde bulunmaktan kaçınıyor..

2.''My Happy Ending'' adlı şarkının video klibinde rol arkadaşıyla öpüşmesi gerekiyormuş..
Yönetmenin tüm ısrarına rağmen Avril'in isteğiyle öpüşme sahnesi senaryodan çıkarılmış.

3.Asla televizyon seyretmiyor..Konser ve turnelerden TV seyretmeye vakit ayıramadığını..
ve bundan hiç şikayetçi olmadığını söylüyor.

4.Kaldığı otellerden sabun,minyatür içki,kalem..vs..gibi oda malzemelerini aşırmak gibi kötü bir huyu var..
Mutlaka birşeyler yürütüyor.

5.Avril,her müzikte dans edemiyor..Dans etmesi için Oasis veya Darkness çalması şart.Alkollüyken..
komik danslar yapabiliyor..ve bundan hiç utanç duymuyor.

6.Sevdiği müzik grupları sorulduğunda ilk olarak Blink 182..Sum 41..ve System Of A Down'ı söylüyor..

7.Takma adı Avie..

8.İki yıl önce adını taşıyan bir virüs bilgisayarlara musallat olmuştu..Önce bilgisayarın koruma programını çökerten virüs..ardından da kullanıcının Avril'ın web sitesinden başka bir siteye bağlanamamasına neden olmuştu..

9.Avril..albümü çıkmadan önce yeni şarkıları konserlerde çalmıyor..çünkü hayranlarının konserde kendisine
eşlik etmelerini tercih ediyor.

10.Avril'in sol bileğinde bir yıldız dövmesi bulunuyor..Aynı dövmeden Arkadaşı Ben Moody'de var..
Sağ bileğinde ise D harfi sevgilisi Deryck Whibley'i simgeliyor..

11.Avril başlarda turneye çıkarken yanına bir çanta dolusu kravat alıyormuş..Sonra kravat takmayı tamamen bırakmış..Çünkü bunun moda olmasını ve bu konunun müziğinden daha fazla konuşulmasını
istememiş.

12.''Complicated'' ve ''Losing Grip'' adlı şarkılarının klibinde aynı pantolonu giydi..

13.Tam bir sigara bağımlısı..İçkiyli de arası iyi.

14.13 yaşındayken ünlü kanadalı şarkıcı Shania Twain ile düet yaptı.

15.MTV'deki Total Reques Live programında el haraketi yapınca kanalın patronları ile arasında tartışma çıktı..

16.Aslında o tartışmalara çok alışkın..Gece kulüblerinde karıştığı kavgalardan birini bakın nasıl anlatıyor: ''Bir gece kulübte eğlenirken kızın teki beni itti..Yere düştüm..Güvenlik görevleleri geldiğinde kavgaya devam ediyorduk..Kızın üstünde olduğum için dışarı atılan ben oldum.

.........

Avril'ın en sevdiği ....
-şarkı:'Iris' -Goo Goo Dolls
-şarkıcı:Alanis Morissette
-müzik videoları:kendi parçaları'sk8eir boi' ile 'complicated'in ' klipleri;Blink 182 'den 'All The Small Things' ve 'Rock Show' klipleri.
-giyim markaları:Dickies ve Osiris
-aktris:Sandra Bullock
-aktör:Tobey Maguire
-filmler:Güzel Dedektif ve 8 Mil
-renkler:Siyah ve Kırmızı
-tatil yerleri:Yeni Zelanda,Sardunya ve Amsterdam.

.........

Özellikleri

boyu:ilk çıktığında 1.55ti şimdi 1.58
kilosu:60-64 arası deyişiyormuş
saçları hakkında şunları söylüyor."herkes kendine en çok yakışan saç şeklini bulmalı.pek çok insan bunun için pahalı şampuanlar ve saç bakım ürünleri kullanıyor.bense bu açıdan çok rahatım.her akşam saçımı yıkar doğruca yatağın yolunu tutarım.ertesi sabah uyandığımda saçlarım tam istediğim şekli almış olur.doğal ve dalgalı.bence bana en çok yakışan saç şekli bu!
arkadaslık ilişkileri: eğer bi arkadaşımla kavga edersem, ona seninle 3 gün içinde konuşacağım derim.böyle durumlarda sakinleşmeye ve neler yaşandığını tekrar gözden geçirmeye ihtiyaç duyarım!
the best damn think:albümdeki 2 şarkının kaydı sırasında kör kütük sarhoşmuş biri I can do better
deryck:küçüklük aşkıymış avril ünlü olunca tekrar deryck ile tanışma fırsatı bulmuş ve dizlerim titremişti karşısında açıklamasında bulundu.

.........

avril lavigne şarkı larının aslında hep birileri için yazdığını söyledi ve birkaç örnek verdi ;

tomorrow parçası ; dünya turuna çıkan ve dünaya turu sırasında ölen büyük babası için yazmıs

take me away ; bu parçayıda daha lise yıllarında okulda aşık olduğu çocuğa yazmıs çünkü çocuk onu pek umursamıyomus (o çocuk biraz geri zekalıymıs herhalde Biggrin)

girlfriend ; bu parçayıda yine okul yıllarında çok sinir olduğu bi kız için yazmıs

my happy ending; bu parçayıda bir türlü anlaşmayı başaramamış ve tabi sonunda kötü bi ayrılıkla biten bi sevgilisi için yazmıs

ı'm with you ; bu parçayıda çok sevdiği fakat sevgili olduktan sonra aslınad kendisine hiç uygun olmadığını kendisnden çok farklı bi çocuk olduğunu öğrenen bi sevgilisi için yazmıs (tabi bu aşk hikayesid eayrılıkla son buluyo)

dont tell me ; bu parçası yine bi sevgili için yazmıs fakat bu sevgilisiyle iyi anlaşmalarına rağmen çocuk avrili hep cinsel ilişki için zorladığından avril ondan hemen ayrılmıs bu aşk hikayesini sadece 3 hafta sürdüğünü söylüyor ve avrilin bu şarksını dinleyen çocuk tabi hemen anlamıs ve avrili tel den arayarak çok özür dilemiş ona böyle şeyler yaşatığı için

complicated ; en ilginç ama en sevdiği parça sı bu olduğunu söylüyor çünkü bu parça ne bi sevgili için ne kızdığı bi arkadaşı için yazmıs sadece arkadaşlarıyla gittiği ünlü bi alışveriş merkezinde yaptığı yaramazlıkları şarkı yapmak istemiş ve o akşam evine gittiği gibi bu parçayı yazmıs

........

Myspace adresi

Facebook adresi
Imeem adresi

........

--> Comlicatedin aslında özel biri için yazılmamış olduğunu ve şarkıda insanların ne kadar yapmacık olduğunun anlatıldığını
-->Avrili duygusal Anlamda mutlu edemeyen eski sevgilisi için yazdığı şarkının Losing Grip olduğunu. Şimdi Avrilin "Bu benim için hiçte sorun değil, onun sayesinde güzel bir şarkım oldu" dediğini
-->Küçüklüğündeeki yaramazlığının hala sürdüğünü.
-->Küçükken erkek arkadaşlarıyla footbal oynamaktan çooook zevk aldığını

Avril Lavinge genç yaşta başarıyı yakalamış biri...Çok harika bir kişiliği ve tarzı var.Ünlü olmayı çok istiyormuş."çoğu zaman yatağıma oturup sahnede olduğumu ve beni bir çok kişinin dinlediğini düşünüp sesimin çıkabildiği kadar bağırdığımı ve beni alkışladıklarını hayal ederdim1"diyor Avril Bizim Türkiyedeki gibi insanlar keşfedilmeyi beklemiyorlar.Tam tersi kendileri çaba harcıyorlar.Avril da kendi şarkılarını bir çok kasete kaydetmiş ve bunu bütün plak şirketlerine yollamış.ama bir seyahatte New Yorkta Antonio LA Reidle tanışmış kaseti ona gösterince .Aristayla anlaşmaları uzun sürmemiş.Avrilin kendine özgü kişiliğini ortaya çıkartınca bir star olması işten bile değil.

........

=>İmaj makerı olmadığını
=>Okulu hiç sevmediğini hatta nefret ettiğini
=>Kendisini seksi değil çocuksu bulduğunu
=>Kickboks'la uğraştığını
=>Aşkta çok şansız olduğunu düşündüğünü
=>Bir kişiyle ayrı yatakta olsa bile aynı odada uyuyamadığını
=>Gitar çalmanın ona terapi etkisi yarattığını
=>Şımartılmayı çok sevdiğini

Tam Adı: Ramona Lavigne
Doğum Tarihi: 27 Eylül 1984
Doğum Yeri: Napanee, Ontario , Canada
Hobiler: Gitar çalmak, şarkı söylemek, av, hokey, kaykay
Anne/ Baba: Judy / John Lavigne
Boy: 157cm
Sevdigi Renk: Kırmızı Siyah
Fan Mail: Management (Canada)
Nettwerk Management 1650 W. 2nd Avenue
Vancouver, B.C., V6J 4R3 /Canada
Tel: 604-654-2929 / Fax: 604-654-1993

İSTEKLERİ VE YAPTIKLARI

15 temmuzda sum41 in solisti deryck whibley ile villa lillybelle adlı malikanede evlendi

-2. albümünde en sevdiği şarkısı under my skin

-bir keresinde gittiği gece kulübünde sinirini bozan bir kızı dövmüşlüğü var

-100 den fazla converse i var

-14 yaşından beri kaykay kayıyor

-sk8ter boi şarkısı filme çevrilecek

-bileğinde eşi deryck in baş harfini taşınyan kalp şeklinde bir dövmesi var

-hilary duff a ana kuzusu diyor

-şarkıcı olmasaydı polis olmak istediğini söylüyor

- ilk klibi Complicated'in maliyeti tam 1 milyon dolar.
- Sk8er Boi'da küçük kız kardeşi Michelle de yer alıyor.
- Sk8er Boi filme dönüştürülecek.
- doğup büyüdüğü yer olan Ontario, Napanee'de bir restoran Avril adını bir pizzaya vermiş.
- en iyi arkadaşları arasonda Pink ve Venessa Carlton bulunuyor.
- özel yaşantısında Avril Whibley adını kullanıyor.
- tam bir converse delisi. 100 civarında conversesi var.
- bir keresinde Sex Pistols'ı daha önce hiç duymadığını söylemişti. (bende hiç duymadım valla )
- playback yapmaktan hoşlanmıyor. çıktığı programlarda playback yapmayı reddediyor.

Avrilin yaşantısı ve zevkleri

Nasıl Besleniyor? : "Genellikle sağlıklı beslenmek için yediklerime dikkat ediyorum.Vejeteryan bir beslenme biçimim var."

Stili : "Siyah dışında bir renkte giyinmekten hoşlanmıyorum.Dickies,E.C Star gibi markaları,siyah pantolonları ve büyük metal işlemeli kemerleri seviyorum."

Favori Makyaj Ürünleri : "Benim her zaman kullandığım güzellik ürünlerinin markası ChapStick.Alexis Vogel'in eyeliner'ını da seviyorum." Avril ilgi çekici bir makyaj yapmak isterse,Jet'in Prescriptives eyeliner'ını,Asher'ın Delux rujunu kullanıyormuş.

Nasıl Spor Yapıyor? : "Koşmayı çok seviyorum.Otelde kaldığım zamanlarda jimnastik yapmam pek mümkün olmuyor.Her gün benim için irbirinden çok farklı ve hareketli.Bu neenle bir egzersiz planına uymam çok zor"
nafe

MesajKonu: Geri: Avril'ı Biraz Daha Yakından Tanımak İsteyenlere   Cuma Şub. 05, 2010 2:14 pm

sağol cnm
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avril'ı Biraz Daha Yakından Tanımak İsteyenlere   Cuma Şub. 05, 2010 2:40 pm

Birşey Değil Smile
Admin

MesajKonu: Geri: Avril'ı Biraz Daha Yakından Tanımak İsteyenlere   C.tesi Şub. 06, 2010 12:51 am

saol hayatım paylasımlara devam
Kullanıcı profilini gör http://avrilfunclub.benimforum.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avril'ı Biraz Daha Yakından Tanımak İsteyenlere   C.tesi Şub. 06, 2010 10:00 am

Devam Edeceğim Kesinde Yeni Haber Arıyorum Hemen bulunmuyor SmileSmileSmile Yorumlarınız İçin Saolun:)

Avril'ı Biraz Daha Yakından Tanımak İsteyenlere
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» avril lavignenin giflik resimleri
» İsmail Hazar ''9'' FuLL ALbüm